| Klaudio14 a întrebat:

De 2-3 ani am mainile si picioarele f reci si transpirate, picioarele mi se racesc pana la genunchi si capata o culoare ciudata cu puncte vinetii. Am fost la cardiolog si a spus ca nu e problema legata de inima. Am purtat si ekg portabil

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie, ai nevoie de o nouă evaluare medicală!
Pa, pa.

| Xpressurself a răspuns:

Fa putin sport pana una alta. Ia niste ginko biloba, ajuta mult la circulatia periferica. Multa miscare si mai vezi si alti doctori ce au de spus. Documenteaza-te si pe internet ca sa vezi mai multe pareri. Observa-ti stilul de viata. Poate stai mult timp nemiscat.
daca stii engleza incearca aici

http://symptoms.webmd.com/#introView

daca nu cauta pe google

https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns utilizator avertizat