| M4RK a întrebat:

De 3 zile a inceput sa ma doara ceva in partea dreapta a stomacului mai sus de osul sacrum nu stiu ce organ e imi poate spune si mie cineva de ce ma doare si ce organ e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi cel puțin la medicul de familie, un consult este bine venit.
Pa, pa.

| MaliciousDeath a răspuns:

Dacă zici că e în zona osului sacrum, e destul de posibil să fie vorba de apendice. Poate ai apendicită.

Răspuns utilizator avertizat
| madalinpatrasc a răspuns:

S-ar putea sa fie apendicita...du-te la un control pana nu e prea tarziu ca daca e apendicita poate fi foarte grav daca mai stai acasa

| Camelutza_Velcu_1996 a răspuns:

Apendicita! Du-te la doctor!