| FamousAnonim a întrebat:

De aproape o saptamana sunt ragusita. Nu stiu ce sa fac. Peste doua saptamani trebuie sa cant la un eveniment. Daca stiti vreun remediu, va rog sa ma ajutati! :/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Fumezi? Mierea te poate ajuta, cate o lingurita de dimineata. Am auzit ca multi artisti fac lucrul acesta happy

| AryDragutzaGazutza a răspuns:

Pentru infectiile in gât trebuie sa mergi la farmacie si sa iti iei tratament. Daca nu ai posibilitatea aceasta poți sa iei tratament natural de acasa : doua lingurița de miere dimineața si lapte cald amestecat cu o lingurița de miere seara timp de 4-5 zile. Sper ca am fost de ajutor. ☺