| Keia a întrebat:

De aseară mă doare burta jos în dreapta.Nu mă doare tot timpul, mai ma si lasă. Observ ca daca stau în pat sau pe scaun nu mai simt nimic...Ce am oare? PS:uneori amețesc si sunt cam slab.Multumesc anticipat pentru răspunsuri.Dau funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Black13LoL a răspuns:

Am patit si eu asa, am lesinat. Din cauza ca esti slab. eram piele si os la 15 ani 40kg. dar am luat vitamine si am mancat fructe. Du-te la doctor inainte sa fie mai grav. Eu am avut cadere de calciu din cate stiu. E bine sa fii plinut, si sa-ti respecti mesele zilnice.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te juca! Mergi la urgenta, daca este posibil acum.

| MedLife a răspuns:

Fa tot posibilul sa mergi la un medic e posibil sa ai apendicita. Daca nu te duci starea se agraveaza, durerile se intensifica si consecintele sunt grave.

| TheeeeoQueen a răspuns:

E posibil sa ai apendicita, cel mai bine mergi cat de curand la doctor.