| Ciuta_Alexandru_1997 a întrebat:

Salut, de cateva saptamani am un punct usor rosiatic pe pleoapa superioara, nu ma doare, nu ma deranjeaza, dar as vrea sa stiu ce este si cum pot scapa de el… multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai bine te-ai adresa medicului de familie.
Poate ai mancat ceva/poate te-a ciupit ceva.
Doar un medic iti poate da un sfat/diagnostic.
Daca se mareste acea roseata, nu ezita si du-te la medic!
O zi buna happy