| Cristian_Ionut_1984 a întrebat:

de cateva zile au inceput sa imiapara niste bubite mici ( au culparea pielii) si seamana cu niste cosuri negre ( la marime) ce.s cu ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Captive a răspuns:

Am avut si eu pe burta si am asteptat sa dispara si nu au disparut. M-am dus la farmacie si le-am zis si aratat bubitele si mi-au dat un unguent pentru copii, asa scria pe el si in 2 zile mi s-au dus. Poti si tu sa te duci la farmacie si sa arati cam ce ai patit si probabil o sa iti dea ceva.

| ale153 a răspuns:

Pot fi fire de par crescute sub piele. Dar cel mai bine e sa vezi un dermatolog. happy