| Myrcea22 a întrebat:

Salut, de cateva zile mi-a aparut o umflatura mobila in zona maxilarului inferior, sa zic pe la jumate, presupun ca e un ganglion. Eu sunt racit de o saptamana, sa fie de la asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ganglionii aceia sunt permanent acolo dar de la raceala isi maresc volumul. Asa ca, tai-o la medic.

| Nonolita a răspuns:

Si de o saptamana nu ai trecut pe la medicul tau? Mergi azi.

| 222mario222 a răspuns:

Salut! Poți avea internet la țară! Uite un link! https://www.mediasat.ro/ro/internet-prin-fibra-optica.html