| anonim_4396 a întrebat:

de cateva zile mi s-a pus o durere in partea stanga a spatelui...pana acum nu ma durea asa tare dar astazi am crezut ca mor de durere! dupa ce a inceput sa ma doara m-am dat cu diclofenac dar tot nu m-a lasat si s-a tot agravat...acum nu pot sa ma aplec, lasa pe partea stanga, si sta pe spate/burta un timp! va rog frumos sa ma ajutati dau fundita + voturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Pai ce pot sa iti spun in afara de faptul ca trebuie sa te duci urgent la doctor sa nu se agraveze, ar fi sa te maseze cineva asa mai cu forta cu alcool medicinal si sa te dai in continuare cu geluri daca nu poti ajunge prea curand la medicwinking

| vlad_4846 a răspuns:

Ai luat vreun pumn la ficat?!

sau daca e in zona toracelui poate fi ceva legat de membrana ce captuseste plamanii...o radiografie e necesara...

poate fi si ceva la colon...