| brainless a întrebat:

De ceva timp incerc sa dau cateva kilograme jos, dar efectiv nu reusesc.Stiti ceva diete sau ceva ce m-ar putea ajuta sa slabesc? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

Eu, iti recomand, dieta weight watchers, mi-e mi-a mers, dar m-am cam lasat de ea, DAR sportul este baza. Daca nu faci sport, nu mai conteaza dietele tale.

http://dieta.romedic.ro/diete/Dieta_Weight_Watchers_0730.html

http://www.culinar.ro/......-Watchers/

5 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Stiu eu una care sigur merge, schimba-ti modul de viata mancand sanatos, consuma numai fructe si legume si ai sa slabesti si o sa te simti excelent, mie mi-a mers si am slabit considerabil

| Ana a răspuns:

Poate ca nu ai destula rabdare, si vrei sa vezi ca intr-o saptamana deja sa slabesti nu stiu cate kg, rezultatele se vad de abia dup o luna, ai mai multa vointa.

| elvisedy a răspuns:

Foloseste clean 9.

| anonymuss a răspuns:

Sport