| intrebare1234 a întrebat:

De vreo 2 luni mi-a aparut niste bubite pe penis si din ele cresc fire mici de par. Ce sa fac?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Poate ai arici in loc de penis. rolling on the floor (scuza-mi 'glumita'! tongue )

Mai, dar du-te la doctor cand vezi ca ceva nu e in regula. Serios vorbesc.

Sanatate.

| Pitzipoanca a răspuns:

Smirghel. Mergi la medic.

| Geo17 a răspuns:

Castreaza-te! Este cel mai bine!
Bafta!