| ElChapo12 a întrebat:

Salut! Din cate stiu, daca am sub 18 ani, pot primi servicii stomatologice gratuite. Eu am nevoie de extractia unei masele de minte, dar nu gasesc o clinica, care să lucreze cu casa de asigurări (pentru ca fie nu au site, fie nu menționează reducerile). In cazul asta m-ar interesa, sa primesc niste recomandări, in cazul in care cunoaște cineva clinici stomatologice din București, care sunt acoperite de casa de asigurari

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FilimonHonoriu a răspuns:

Escrocii nu lucrează cu casa de asigurări. Dacă pentru o extracție sau o plomba îți iau banii de mâncare pentru doua săptămâni, statul nu se baga sa ne ajute.