| davy41620 a întrebat:

Salut! E ok sa ma supar din orice,adica daca un prieten imi spune o porecla sau imi spune ca sunt prost la ceva, am prieteni care le poti zice in orice fem ca nu se supara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este ok sa te superi din orice, asta denota multa imaturitate si razgaiala, si evident lipsa de creier, fiindca omul nu-ti vrea raul, mai ales un prieten.
Dar poti vorbi cu prietenul tau sa nu te mai jigneasca, sau il gratulezi si tu la randul tau, cu aceelasi compliment dar razand, ca sa vada ca nu esti suparat pe el, si-i spui doar in gluma.