| Ioan489 a întrebat:

Exista picaturi de ochii pentru atunci cand clipesti prea des, si nu-i pre poti sa-i tine deschisi? Daca da, ziceti si un nume ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Picaturile de ochi sunt foarte periculoase daca nu sunt recomandate de un dr. oftalmolog foarte bun.Trebuie sa ai un diagnostic urmat de un tratament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Systane Ultra. Este promoție acum la Sensiblu. Cam 46 lei.
Dacă ai infecție, adică ochi roșii, mâncărimi, senzație de nisip în ochi, atunci îți recomand Tobradex. Cam 15 lei costă.

| lorena986 a răspuns:

Mai bine decât sa întrebi pe TPU persoane care nu au cunoștințe în acest domeniu si sa iti recomande niște picături care sa iti facă mai mult rău, mai bine mergi la un doctor si o sa te ajute el mult mai mult decât o facem noi aici. Multă sănătate!