| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Ieri am avut o problema cu 2 baieti (a trebuit sa imi apar un bun prieten)
In timp ce unu se tot lua de mine, celalalt a scos un spray paralizant si a pulverizat spre mine cam de la 1m.
Dupa ce i-am simtit din plin efectele (tuseam,imi lacrimau ochii,ma manca pielea,aerul era irespirabil) m-am sprijinit de o masina deci nu mai prezentam nici un pericol,unu din ei m-a prins de umar si mi-a dat un pumn in inima (sau pe langa, nu stiu sigur) si dupa au plecat amandoi.
Atunci chiar nu am mai stiut nimic de mine si am cazut de tot la pamant pentru aproape jumatate de minut (din ce am inteles)
Azi ma simt ok deci nu ma mai doare nimic, ma mai mananca inca putin fata de la spray-ul asta dar vreau sa stiu daca poate fi vreo problema care sa ma afecteze pe viitor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu, spray-ul te imobilizeaza pe moment dar dupa ce trece efectul esti ok.

| DellyDell a răspuns:

Nu vei avea proble mai tarziu din cauza spray-ului. Parerea mea este sa ai grija cu genul acesta de persoane!

| Alexutzu_Alexx_1999 a răspuns:

Sall frate naspa experienta pe care ai traito crying nu vei pati nimic pe viitor are doar efectele secundare pe care le-ai simtit! bafta