| Trinitygen a întrebat:

Salut, ieri am făcut operația de scoatere a amigdalelor (am 17 ani) și azi dimineață mi-au dat drumul de la spital. Acum vreo oră am scuipat cu sânge - nu era mult, firișoare, dar destul cât să mă neliniștească. E normal? De asemenea saliva este îngroșată.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

E normal. O sa ai o saptamana grea, poate chiar doua. Imi amintesc ca a fost foarte scarbos si dureros. Ti-a recomandat sa consumi inghetata? Pe mine m-a ajutat foasrte mult sa trec perioada respectiva.

| Trinitygen explică (pentru SkyPilot):

Nu, dimpotrivă. Mi s-a zis că am voie să consum alimente doar la temperatura camerei

1 răspuns: