| Hardy2000 a întrebat:

Salut, ieri am mancat niste pizza de casa(am mancat cam multa). Cand m-am pus in pat a inceput sa ma intepe usor in partea dreapta, dupa 5-10 min mi-a trecut.Mai pe seara a inceput sa ma doar in si in stanga si a trecut la fel repede.Iar azi ma mai doare cateodata usor in dreapta, cand in stanga.Mentionez ca am avut si frisoane.Se poate sa fi racit la stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
e posibil sa ai probleme cu bila(colecist)
dare cel mai indicat e sa consulti un medic, pe cel de familie si vei elimina suspiciunile
O zi frumoasa sa aihappy

| unknownpink008 a răspuns:

Du-te la medic!