| Cl3ar a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda niste tratamente pentru cearcane si umflatiurile de sub ochi? Precizez ca am avut sinuzita dar am tratat-o. Dorm 8 ore pe noapte dar ma trezesc direct cu ochii vineti. Nu petrec mai mult de o ora la calculator.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iiRadu a răspuns:

De cearcane nu poti scapa conform doctorilor. Nu exista tratament decat mai mult somn. Uneori ii trebuie corpului mai multa odihna. Poti ascunde prin machiajuri dar mai bine achizitioneaza de la farmacie crema facuta din mucusul melcului. Sper sa te ajute, nu este demonstrat conform doctorilor.