| ymzil080 a întrebat:

Imi puteti spune ce ar trebui sa fac sa cresc in masa musculara? Am inceput sa merg la sala, dar fara masa musculara nu fac nimic(sunt slabut d.p.d.v. al constructiei). Am auzit pe altii ca spuneau de zar de lapte cu oua, altii de proteine. Si dupa cat timp ar fi recomandat sa incep sa iau proteine?
PS: am 19 ani si 70 kg, 1.85 inaltime
Mersi happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Documenteaza-te despre suplimente nu "proteine" ca nu esti idiot. vezi pe culturism.ro sau despreculturism.ro(sau.com nu mai stiu). citesti, inveti, pui in practica. nu te arunci cu capul in rahat sa vezi daca miroase. 90% din idiotii care dau sfaturi cred ca proteinele sunt steroizi...

| ymzil080 explică (pentru JohnnyBi):

Okey. Multumesc mult pentru sfat!

1 răspuns: