| calutulfericit a întrebat:

Salut imi verific testiculele regulat, prin pipăire.
Aseară după dus am decis sa le verific din nou, de data aceasta intrând mai adânc pe lângă epidimul inferior. Am văzut ca daca l ridic puțin, în zona inferioara a Testiculul ui, undeva la granița de jos dintre testicul și epidim, este ca un fel de bubita subțire, ce pare la atingere ca la un fir gros tăiat pe jumate. Adică pe scurt nu seamănă deloc la atingere cu un nodul.
Menționez ca e puțin acoperit de epidim. E normal asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Bine că nu ai pus poza... happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la un medic urolog sa te consulte si spune i lui ceea ce ai scris aici, el este specialist nu trebuia sa scrii aici problemele acestea intime.

Răspuns utilizator avertizat