| Alx_Stelii_1980 a întrebat:

Salut, intrebarea mea este daca de la 30 de pastile de danabol balkan pot avea reactii adverse, am 16 ani 1 m 71 61 de kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Q69 a răspuns:

Cea mai mare problema in cazul administrarii de Danabol este ca solicita ficatul destul de mult
Deoarece Danabol mareste greutatea corpului cu retentie de apa poate sa apara marirea tensiunii arteriale si unele palpitatii
Ca si efecte secundare pot aparea si acnee pe suprafata corpului, iar in cazul in care consumatorul este predispus genetic la calvitie, acesta poate sa o accelereze

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Danabol la 16 ani? cine ti-a recomandat asa ceva? straight face

| Alx_Stelii_1980 explică:

Ma gandeam ca petru 30 de pastile nu poate face rau!