| BogdanV20 a întrebat:

Salut la toata lumea, de ceva timp ma confrunt cu niste chesti adica in juru orei de 4-5 dimineata cand se crapa de ziua mi se face rau si imi creste pulsu un pic [ adica bate mai tare mai puternic] pulsul il am bun, adica intre 55 -65 depinde cand merg sau fac ceva e app de 75, tenisunea 12-7 e buna, acum cateva lunii am fost la cardiolog si mi-am facut EKG mi-au iesit perfect, mi-a spus ca am o inima sanatoasa si clinic si EKG, dar nu stiu de ce imi bate mai puternic asa si mi se fce rau cand se crapa de ziua? Un raspuns mi-ar fi de mare folos, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Saya a răspuns:

Ia zii nu cumva te simti mai in largul tau noaptea decat ziua?happy

6 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

OO foarte ciudat incearca sa te calmezi...altceva nu ai ce face

in orice caz nu poate fi ca in filmele alea sf in care te transformi in nu stiu celaughing) nu?tongue

| Saya a răspuns:

Ok ne bucuram ca esti binetongue

| BogdanV20 explică:

Nu de fiecare data, de exemplu acum 2 zile nu mi-a fost, Da, pot s-a zic ca ma simt mai bine seara.

| BogdanV20 explică:

M-am mai calmat, am intrebat un doctor de la mine din oras, si mi-a explicat care-i treaba oricum multumesc pentru sfat!

| ViiiiiiiiiD a răspuns:

Regulat la ora 4-5?

| ViiiiiiiiiD a răspuns:

Regulat la ora 4.5?