| Apavlic a întrebat:

Salut lumeee! Am si eu o intrebare laughing la testul medical de angajare vor face si teste de a vedea daca am sau nu THC? Si daca ati putea va rog sa imi exemplificati in ce consta acest test medical!
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Testul normal medical de angajare nu presupune luarea de sange. Ci doar un test medical general pe care il poti obtine foarte simplu.

Daca nu se cauta THC-ul in mod special (gen antidopping) nu o sa se prinda nimeni ca ai bagat ceva canabis in tine...

Iese greu... dar stii si tu asta.