| Dennys_5149 a întrebat:

M-am lovit la fotbal la muschiul coapsei si s-a umflat si ma cam doare (mai ales cand indoi piciorul), dar pot sa merg.E ceva grav? Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ai o leziune musculara sau osul fisurat, medicul face radiografie si il bandajeaza sa se refaca cu bine.

| mona a răspuns:

Ar trebui sa te vada un medic, pana atunci sa te dai cu nurofen gel sau diclofenac gel

| zaratu a răspuns:

Mai bine de duci sa faci raza pentru orice eventualitate