| KrYstyAn0 a întrebat:

Salut.M-am operat de apendicita si nu stiu in cat timp pot face exercitii fizice, alergari etc. din nou...Ma puteti ajuta doar cei care stiu. Funda, multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel puțin 6 luni.

2 răspunsuri:
| DrLolo a răspuns:

Dupa 3 Luni poti inceoe sa faci efort incet dar cel mai recomandat este sa nu faci efort abia dupa 6luni

| KrYstyAn0 explică (pentru DrLolo):

Mersi man. Exista riscuri ceva?