| anonim_4396 a întrebat:

Salut mani.am 14 si știu ca vam înnebunit da asta e ultima întrebare de acest gen. Mulți zic ca dacă te bărbierești dez îndesești și înegresti părul facial.e adevărat? însă mulți alții zic ca nu îl îndesește și doar da impresia. până la urma e bine sa incep să mă rad zilnic pe tot pufu de pe obraji,firele mustății și bărbii,ca să le evidențiez,sau nu are nici un rost? dacă mă spăl des pe față cu săpun hidratant și mă dau cu cremă nivea,osa iasă firele cum trebuie, și nu o să mai crească sub piele? cum pot să evidențiez părul facial existent și să îl stimulez pe cel care e încă puf? ajutor pls.gene am,sunt printre singurii și cu cea mai mare mustata,\barba din clasă,da vreau chiar vreau să le scot în evidenta. sfaturi? vreau măcar să o antrenez, ca la 21 de ani să am barbă completă ca a lui varmiu.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cata barba vrei la 14 ani? Nu la toti se dezvolta barba la fel.Nu te grabi ca ai sa te saturi de ea cand vei fi adult.

| AngelOfD3ath a răspuns:

Nu te grăbi stai linistit ca o sa iti creasca par desulhappy
Si daca te razi desigur ca o sa iti creasca parul foarte mare si repede.
Asa a facut un prieten de al meu s-a dat cu bigul pe fata si acum are o mustata de om marelaughing