| LeKaAlex a întrebat:

Salut,mi-a crescut putin mai mult parul la subrat daca nu te razi, transpiri mai repede in zona aia sau mirosi mai rau(daca nu te razi)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.La varsta ta inca nu e bine sa-l razi cu diverse aparate sau bic-uri. Parerea mea e ca natura ne-a inzestrat cu par in diferite zone cu un scop anume. daca te speli zilnic la subrat si dai cu un ministick, e in regula. Mai tarziu cand creste foarte mare si muncesti mult, astfel incat mirosul nu mai poate fi suportat, il razi.Dar la varsta ta inca nu e bine sa-l razi.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este o intrebare?

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Eu zic sa-l razi fara mila si cat mai devreme, ca sa te obisnuiesti cu iritatia de dupa. Mirosul transpiratiei imputite vine din ceea ce mananci in general.

| ElGreco21600 a răspuns:

O sa mirosi mai naspa. Plus ca e cam inestetic parul la subrat. Pana si la barbati...

| Buhaschi_Paula_1996 a răspuns:

Deci trebuie să te epilezi :-) dacă vrei cu bigul