| alexionut45 a întrebat:

Salut mi-am,, belit"'penisul sau cum se spune si de 2 zile ma ustura cand este in erectie si cateodata cand nu este in erectie..este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AntoSweet a răspuns:

Pai totusi ti-ai "rupt" o bucata de piele, asa ca este normal sa te doara sau sa te usture, dar totusi iti spun sa te duci la medicwinking

| iemuc100 a răspuns:

Incearca sa-l mai lasi in pace pana trece durerea laughing

| TiperT1990 a răspuns:

Trece de la sine tongue te asigur