| dustyzzz99 a întrebat:

Narghileaua iti opreste cresterea, sau nu are nicio treaba cu asta?
Eu fac si fotbal de 8 ani si nu stiu daca iti opreste cresterea narghileaua.
Un raspuns mi-ar fi de folos, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

De unde ai scos asta? Organismul creste indiferent de obiceiul omului.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Doar daca te impiedici de ea!

| pufulescu a răspuns:

Nu stiu daca iti opreste cresterea dar fumul acela este foarte greu, mai greu ca cel de tutun si se depune in plamani. Respiratia iti va fi ingreunata sigur!

| nugasescusernameliber a răspuns:

Din punct de vedere logic stii si tu ca nu are cum, poate doar sa-ti afecteze rezistenta fizica insa nu cresterea, nu au legatura. E ca basmele alea ca nu ramai insarcinata daca iti ti tricoul pe tine.