| IAmAndreas a întrebat:

Nici nu știu cum sa explic... Am o problemă (eu cred ca de sănătate) atunci când stau în picioare pentru mai mult de 30 de minute (mai ales în condiții de frig sau de căldură) încep sa ma simt ciudat începând de la mijloc, aceasta senzație se ridica pana la cap, și, în câteva secunde, încep sa amețesc, sa vad puncte albe pana când vad alb, nu mai am control asupra corpului (o dată m-am încăpățânat si am stat in picioare in ciuda faptului ca nu vedeam, auzeam nimic in jur și am 'leșinat' cumva pentru câteva minute ). Dacă stau jos, îmi revin încetul cu încetul. Știu ca sună nebunesc, dar asta mi se întâmplă... un sfat sau un diagnostic, ceva, mi-ar fi de folos happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Nu ai fer suficient în corp sau unele vitamine, sau poate ai o boală, du-te la medic pentru diagnostic.