| Guess00 a întrebat:

S-a operat cineva de exostoza (osteocondrom)? Am asa ceva in zona genunchiului si nu stiu ce sa fac sunt disperat crying.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cristina_Irimia_1992 a răspuns:

Relax....nu e capat de tara. daca te deranjeaza se opereaza, daca nu ramai asa.e posibil sa-ti mai apara..eu m-am operat si a fost ok(am avut tot in zona genunchiului)