| lucianos222 a întrebat:

Salut, salut! Uite care e 'treaba'. De vreo 2 saptamani tot simteam ca ma doare usor la atingere sfarcul (sunt baiat), ei bine nu am dat importanta acestei dureri ne punand mana si apasand. Aseara m-am 'enervat' ca ma tot durea la atingere in zona aia si am apasat putin mai tare. Si ce sa simt? Am o bila cam de 1 cm sub sfarc (nu se misca). Aceea ma doare doar la atingere (nu ma doare tare). Ce credeti ca e? Mie mi-e foarte teama sa nu fie cancer sau cheag de sange, doamne fereste. Va rog nu-mi dati raspunsi gen : ' Du-te la doctor ', ca nu ma ajuta cu nimic. Dau funda celui mai explicit si mai bun raspuns. PS: Am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Esti la pubertate, si devii barbat.ai piatra.stai linistit! trece.