| Hellboy96 a întrebat:

Salut. Săptămâna trecută am avut un drum lung cu mașina și când am ajuns la destinație (alta tara) am observat că îmi merge burta (diaree). Pe drum simțeam că ceva este in neregula dar m-am gândit că nu este ceva foarte serios. După o zi a trecut acea senzație dar astăzi s-a întors și este mai rău de data aceasta. Acum simt un disconfort in zona anusului in timp ce sunt la baie și când mă șterg (o senzație de arsură).

Ce sfaturi îmi puteți da?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Cumpara imodium, sau echivalentul local, si ia 2 la inceput, si una la 8 ore pana termini cutia.