| JokerSM a întrebat:

Seara trecută mi s-a întâmplat ceva foarte ciudat! Dormeam foarte adânc cand dintr-o data m-am trezit pe seama că ma sufocam! Nu puteam să respir! Nu imi ajungea puținul aer pe care corpul mi-l permitea să-l iau! Am crezut ca pana aici mi-a fost! Dupa 3 minute de groază si panică mi-am revenit dar acuma am frica de a ma culca din nou ca nu cumva să se întâmple din nou... Mă poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate ai avut un cosmar, ori ai o problema respiratorie.
Luni dimineata sa te duci, daca vrei, sa iti faci un control medical, chiar si o raza pulmonara.
Asa vei alunga orice indoiala.
Ai mai avut pana acum asa ceva?
O zi buna happy

1 răspuns:
| Miley a răspuns:

Bună! ^_^

Nu ești singurul care a pățit asta. Mă gândesc că încăperea nu era aerisită, poate temperatura camerei era prea ridicată și lipsea umiditatea. În cazul meu, astea au fost motivele întâmplărilor și nu s-au mai repetat de mult timp.
Poți dormi fără griji, dar dacă ții neapărat să găsești o cauză mai serioasă, poți vizita în medic.
O zi bună! (^_-)