| emoboy a întrebat:

Stiti ceva despre injectarea cu hormoni de crestere(pe oameni bineinteles)? Un pret si ceva rezultate.Va rog sa nu raspundeti daca nu stiti despre ce este vorba.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unu care il cunosteam a incercat si nu a dat rezultat, dar tu poti dona hormoni in forma de sperma si faci bani garla

| ElenaSA a răspuns:

Mai bine intreaba medicul daca este cazul sa folosesti asa ceva.

| Darius2019 a răspuns:

Te referi la steroizi?