| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Sunt baiat.
Ce se intampla daca imi inghit sperma? ori daca ma dau cu ea pe fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DanPunky a răspuns:

Intr-un fel esti canibal daca iti mananci "copii" si la faza cu tenul nu prea sunt de acord, la filmele la care te uiti inainte sa ejaculezi ai vazut ce naspa sunt actritele alea? si pline de cosuri? deci nu afecteaza tenul happy e mit urban sa accepte fetele ejacularea pe fata

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Daca o inghiti, inghiti cateva proteine. Si daca te dai cu ea pe fata cresc sansele de a avea un ten mai frumos. Citeste mai multe aici:
http://www.unica.ro/......-2955.html

Multa bafta!

| UnCorpSanatos a răspuns:

Daca o inghiti in principiu nu esti sanatos la cap dar rau nu iti face, daca te dai cu ea pe fata s-ar putea sa observe si altii si sa iti fie compromisa viata sociala pe urmatorii 10 ani laughing

| maryus24 a răspuns:

Iti face bine.

daca ai nevoie spune ca iti dau si eu cu cea mai mare placere. laughing

doamne de unde apareti sunteti limitati mintal.

| Alex10Roxy a răspuns:

Inseamna ca esti dus cu pluta! Dar eu zic sa incerci daca te dai cu ea pe fata o sa arati mult mai bine sa stii! lol rolling on the floor)))))))))

| Andres_Roll_1981 a răspuns:

Sunt bisexual si de fiecare data cand am ocazia o inghit. NU se intampla NIMIC.Fi fericit ca o ai, ca sunt multi care nu o au ...sanatoasa sau deloc si aplica commuri si supozitii ofensatoare.Ma intriga faptul ca acest sit a ajuns unul de raspunsuri la mistou, rasiale.Cand unii cauta un raspuns sincer prin care sa ne putem ajuta reciproc in materie de cunostinte si informatii utile. Pacat ca se tolereaza asa ceva.