| Frichirelu22 a întrebat:

Salut.
Sunt de sex masculin, am 20 de ani, si as vrea sa merg la ginecolog, avand o problema, minora sper, si anume, un miros neplacut al penisului.
Ceva sfaturi?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"GINECOLOGÍE s. f. Ramură a științelor medicale care se ocupă cu funcțiile și cu bolile aparatului (3) genital FEMININ"

| Fatamuntilor a răspuns:

Mergi la medicul de familie si iti va trimitere acolo unde este necesar!

| TheGodfather007 a răspuns:

Samponeazo bine si scap
Pentru ce sa mergi la ginecolog laughing)

| Frichirelu22 explică (pentru TheGodfather007):

Ma spal, asta-i situatia... daca nu frec la ea sa dau de alb si alta nu.