| Mitel7468 a întrebat:

Salut.
Știe cineva o clinică de dermatologie în Ploiești?
Dar vreau să fie la un spital de stat.
Mulțumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Orice spital are si dermatologie. Poate fi in aceeasi cladire sau separat. Suna la spitalul judetean si intreaba unde este dermatologia.

1 răspuns:
| BluntHitter a răspuns:

Strada Mihai Bravu 5-0244 535 888
Strada Ana Ipătescu 12-0744 334 764
Strada Andrei Mureșanu 56-0745 949 942