| YusukeUrameshi a întrebat:

Salut tocmai ce m-am trezit si am o umflatura la ochiul stang sub ploapa.Ma doare putin de tot cand clipec.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AndraAndrada2000 a răspuns:

Cel mai probabil este de la curent. Nu este nimic grav pune o compresa cu ghata pentru umflatura. Daca trec cateva saptamani si nu iti trece atunci mergi la doctorul de familie.

| Cosmin1986 a răspuns:

S-ar putea sa fie infectie

| zuzuu97 a răspuns:

Probabil ai tras putin curent..incearca sa iti faci un ceai de albastrele si sa pui comprese pe ochi..asa se va mai diminua umflatura happy

| Pinkrainbow100000 a răspuns:

Nu te speria! Iti va trece intr-o saptamana asa. Cum se zice " te-a tras curentul"! Nu e nimic grav!winking :*