| VoV a întrebat:

Salut, TPU!
Ajutati-ma si pe mine cu ceva. In ultima perioada sunt nervos, nu stiu de ce sau nu imi dau seama eu. Cand cineva ma enerveaza imi trec prin cap tot felul de ganduri negative ca ce i-as face, ca i-as face sa se simta si el la fel de rau, chestii nasoale. Dar nu vreau sa gandesc asa ceva, nu stiu cum sa ma controlez sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dana2103 a răspuns:

Poate ai nevroza. Discuta cu un psihiatru