| VladSiri a întrebat:

am 16 ani si Am o problena. Ieri am fumat un cui dupa o pauza de vreo 7 luni. a fost ok. Ma luat bine dar la un moment dat a inceput sa ma ia cu filme paranoice. Gen ca mi se opreste inima si chestii de genul. in fine. A trecut si starea aia. dar am ramas cu niste dureri imense de cap si dureri abdominale pana acum cateva minute cand s-au mai calmat. Crede-ti ca am de ce sa-mi fac griji?.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca ai de ce sa iti faci griji daca bagi toate prostiile in tine

| VladSiri explică (pentru suntserios):

Bine... totusi. trebuie sa consult un medic? sau doar sa incerc sa ma calnez.

| xHoliday a răspuns:

Ma,voi sunteti idioti sau cretini? Nu aveti ce face? Nu ai de ce sa iti faci griji, mai fumeaza inca 1 sa vezi ce bine o sa te simti.

| ama222 a răspuns:

Mergi la doctor. Daca nu vrei sa spui ca ai fumat spune ca te doare capul. O sa~ti dea un medicament si o sa te simti mai bine. Nu ai de unde sa stii daca sa~ti faci griji decat daca consulti doctorul. Ideea e sa nu mai faci a doua oara.

| VladSiri explică (pentru ama222):

E ciudat. Acum am scapat de dureri si m-au luat palpitatile de inima.
ideea e ca nu e nici prima oara nici a doua oara. cert este ca a fost ultima data