| Eduard_Stefan_1997 a întrebat:

am calcat stramb cu glezna la fotbal acum o luna si nu ma mai doare foarte tare numai daca fortez piciorul gen sa joc fotbal, dar daca merg normal nu ma doare dar totusi estge putin umflata si daca ma fortez se umfla mai tare, ma doare daca apas cu degetul pe ea, ce pot face credeti ca trece daca o sa stau asa astept raspunsuri care sa ma ajute, dau funda va rog puppy dog eyes puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Nu o sa iti treaca daca stai asa, iti recomand sa mergi la doctor cat de repede posibil, ceva nu e in regula acolo. Daca era o simpla lovitura trebuia sa iti treaca de mult.

| thezbx a răspuns:

S-ar putea sa fie vreo fisura, du-te la doctor