| jrranonim96 a întrebat:

Salut TPU
Am cumparat o lotiune regeneranta cu petroleum cu vitamina A, E de la Gerovital
daca aplic loar lotiunea simpla il locul unde am parul foarte rar va avea vreun efect se va regenera?
Mai am si o sticulta de ulei de ricin si o zi tot asa am aplicat doar uleiul de ricin il locul unde mi-a cazut parul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

A folosit la mine, dar rezultatul nu a fost spectaculos. Nici nu am fost foarte perseverenta cu folosirea acestei solutii.

| Duchess a răspuns:

Hei, eu chiar acum folosesc acest tratament, asa promite produsul sa regenereze, vei observa asta dar in timp. Continua tratamentul si foloseste si ulei de ricin. In timp se va regenera, dar trebuie sa te tii de tratament. Foloseste uleiul de ricin in combinatie cu ulei de masline, pe mine m-a ajutat mult anul trecut. Succes!