| Dum4ass a întrebat:

Am doua probleme. Mi se decaloteaza penisul doar intr- o parte in partea dreapta si in partea stanga foarte putin. Am 13 ani, nu am avut contact sexu20050501160958.jpgal, si am penisul de 11.5 ce am? Si cealalta, am niste bubite ca astea https://www.google.ro/......ps?/search va rog ajutati-ma, nu ma incurca cu nimic bubitele alea, absolut nimic dar cu prima problema este mai naspa... ce mi se poate intampla, etc PLS

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Du-te frate la medicul de familie...noi nu te putem ajuta nu suntem medici! Vorbeste mai degraba cu parintii tai inainte sa ajungi la noi!

| RazBoy a răspuns:

Dum4ass nu ai nimic este doar din cauza raceli nu patesti nimic grav doar niste sport si esti ca nou traiesteti viata cum mi-a traiesc si eu apropo minim de 3 ori pe zi {masturbari}

| RazBoy a răspuns:

Dum4ass nu ai nimic este doar din cauza raceli nu patesti nimic grav doar niste sport si esti ca nou traiesteti viata cum m-iatraiesc si eu apropo minim de 3 ori pe zi {masturbari}