| ALEXXXL19 a întrebat:

am intrebare poate avveti si voi la sfarsitu coloanei unde incepe bucile ceva de genu am sub piele niste mici mingi unflate nu ma dor nu imi afecteaza starea cred eu par ca tot ala sunt poate uneori prea atent si prea istet ca inainte am sesizat asta in urma cu 3 luni si ceva sunt plecat la munca in afara, precizez ca in februarie am avut o mica operatie am estrirpat o alunita mare 3 cm cred ca avea si era ca o ciuperca din cauza ca ma tot jena si a luat razna corpu mi-a aparut sub brate niste mici umflaturi medicu a spus ca sunt glaglioni dupa ce mam operat au inceput sa dea inapoi si au disparut cred eu nu ii mai simt, medicu a spus ca totu este bine de acea am plecat din tara, acea alunita mi-a aparut dupa ce am venit de la mare de la Mangalia dar n-am bagat-o in seamna pana cand a inceput sa ma doara si sa ma lovesc la ea inn fine, de la ce poate fi acele mici umflaturi sub piele langa coloana cer idei daca ati avut asa ceva, Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Clorox a răspuns:

''cred eu par ca tot ala sunt poate uneori prea atent si prea istet'' Nu, nu esti, nu pari, nu ai fost si ma indoiesc ca o sa fii!