| euana05 a întrebat:

Am niste vanatai pe picioare si peste cateva zile trebuie sa merg la o petrecere. Deci intrebarea este cum scap rapid de vanatai?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adusca a răspuns:

Draga mea Ana,
E un secret pentru asa ceva. Iti iei niste ciorapi maro intens, nu subtiri sau albi merge mai bine. Sper sa te distrezi la petrecere! FUNDA? big grin

2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Vanataile superficiale trec singure in 7 zile. Foloseste Lioton gel local, de 4 ori pe zi, ca sa accelerezi un pic procesul de vindecare.

...si ai grija sa ai niste fond de ten in culoarea picioarelor, daca petrecerea e mai devreme de 6 zile.

| Deliadelias a răspuns:

Pai daca ai multe si vinete tare, nu poti sa scapi de ele :-s. Eventual ia-ti niste ciorapii finii thinking, nu se vor mai cunoaste atat de tare. Oricum iti vor mai trece peste cateva zile nu ti se vor mai cunoaste tare si daca ti ei si ciorapii finii vei avea picioarele perfecte :*.