| Nicolaie_DaNutzu_2001 a întrebat:

am o intrebare dar sa nu radeto de mine am un cantaret preferal din trupa Kiss si el are limba foarte lunga.
Intrebarea mea este as putea sa mio fac putin mai lunga decat o am va rog un sfat bun nu mistouri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

Ia-ti o oglinda care mareste, uita-te in ea si o sa ai placerea de a-ti privi limba lunga si groasa. La ce-ti trebuie limboi? Se poate rani de dinti, poti sa te musti cu usurinta, salivezi mai mult, te va incurca la vorbit si o sa ajungi tinta glumelor proaste facute de cei din jurul tau. Du-te mai bine la dentist si fa-ti dantura frumoasa. Grija!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Sfatul meu este ca nu se poate.El asa s-a nascut.Cu ea mai lunga decat altii.