| Mamam_IUlian_1985 a întrebat:

Am o mica problema: acum o zi, un prieten de-al meu m-a muscat de un deget, dar in asa fel incat nu mai am sensibilitate in buricul degetului. Credeam ca o sa treaca dupa o zi, dar se pare ca m-am inselat. Imi puteti da un sfat? Cum sa fac sa imi revina degetul; inapoi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Da-i ceva de mancare, iar cu degetul, nu poti sa faci nimic decat sa astepti.