| BitKode a întrebat:

Am o problema a dreacu de grava pentru mine sad Stiti ca vine vara tongue, eu am 15 ani 190 cm si 82 de kg. Pana acum 4 luni aveam 100 de kg, mentionez ca nu am fost la medic dar m-am mi-am propus sa slabesc 28 kg pana in iuniewinking Am slabit 18 kg facand mult sport, nu am mai mancat paine, dulciuri, fast food, nu am mai baut sucuri de nici un fel! Problema e ca daca am slabit mi-au ramas la piept niste "sani" ( nu stiu daca ma exprim corect ) care nu au dat inapoi. crying Deci eu nu ii mai suport, imi vine sa mor de rusine crying eu nu stau in tricou deoarece se vad naspa sad Ma gandesc sa nu am ginecomastie sad Ma bate gandul sa fac o operatie, dar am fost la un doctor mai acum cateva zile si a spus ca sa stau linistit ca in timp o sa scada, cica e pubertatea de vina crying Oare ce o fi. Mie imi e foarte rusine, imi vine sa ii tai crying Nu stiu ce sa mai fac! Cce ma sfatuiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rechin a răspuns:

Fa sport in continuare. Lucreaza zona abdomina.