| mmariusd a întrebat:

Am o problema.Seara trecuta am strigat tare si in exces, iar astazi daca ridic tonul sunt ragusit. Stie cineva in cat timp o sa imi treaca sau un remediu naturist care sa faca asta mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Gălbenuș de ou cu lapte călduț, ceaiuri calde, gălbenuș de ou cu zahăr parcă mai era. Bea lichide călduțe și fă pauză vocală, asta incluzând strigăte, cântat, vorbit tare.

| iDarkness a răspuns:

Un ceai de tei cu putina lamaie si 2 linguri de miere. In 2 zile îți revii.
T/C.