| BeautifulWorld a întrebat:

am picioare putin grase si musculoase, as dori sa slabesc, sa am picioare slabe si femenine. Va rog, cine ma poate ajuta cu ceva sfaturi, ce as putea face sa'mi slabesc piciaoarele si musculatura sa scada? ..Ms..Funda**

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Coco2730 a răspuns:

Nu exista slabire localizata. Insa daca vei slabi, cu siguranta si cantitatea de materie grasa de pe picioare va scadea. De asemenea, cand slabesti, nu vei elimina numai grasime, ci si muschi, asa ca, pentru a face musculatura sa scada trebuie sa mananci dietetic si sa faci sport.